14 Amica Cup za nami

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Pierwszy raz w historii liderka eliminacji wśród kobiet Natalia Postrożny wyszła z grupy, przeszła pomyślnie drabinkę pucharową i zwyciężyła w finale z Ewą Iwicką, która cieszyła się z drugiej pozycji w czternastej edycji Amica Cup 2017. Nie powiodła się ta sztuka Jakubowi Osiewiczowi, który był bliski pokonania Jarosława Bonka w finale ale w rzucie zwycięstwa więcej zimnej krwi zachował James i to on uniósł puchar zwycięstwa i odebrał główną nagrodę.

Szczegółowe wyniki można przejrzeć tu ale warto podać również zwycięzców par. Wśród kobiet zwyciężyły Joanna Kurpisz (Leszno) i Izabela Torka (Poznań) a w konkurencji par męskich triumfował: Bartosz Krug (Sieraków) i Piotr Kieliba (Pleszew).

Uhonorowaliśmy również Królową i Króla Dzwonka (najczęściej trafiający 9’tki i królewskie 8’mki) – Sylwię Machniewską i Michała Szulca oraz Królową i Króla Środka (najczęściej trafiający idealny środek układu) a byli nimi Sylwia WirkowskaRemigiusz Szabel.

Wśród najlepszych wronczan znaleźli się Sandra SzczepskaPiotr Rybarczyk i oni oczywiście odebrali drobny sprzęt AGD.

Spośród wszystkich uczestników oraz spośród mieszkających w gminie Wronki losowaliśmy szczęśliwców, którzy odebrali odkurzacze.

Wszystkie nagrody rzeczowe ufundowała oczywiście Amica S.A. a jej przedstawiciel na zakończeniu turnieju – Krzysztof Machaj zaprosił za rok na 15 edycję Amica Cup. Główny zarządzający organizacją imprezy – Maciej Kląskała podkreślił, że za rok na pewno czekają niespodzianki, w końcu to będzie jubileuszowy turniej.

WYNIKI KOŃCOWE AMICA CUP 2017

GALERIA ZDJĘĆ [fot. Katarzyna Adamska]

ZapiszZapisz